Nepostradatelní pomocníci do pracovny

Když Vás napadne něco geniálního.
Když si konečně vzpomenete na to, co jste ještě chtěli zítra koupit v obchodě.
Když Vám někdo z nenadání zavolá s žádostí či upomínkou.
Když si sami pro sebe stanovíte nový cíl.
Když nechcete zapomenout na něčí narozeniny nebo nadcházející výročí.
Když jednoduše nechcete zapomenout to, co se Vám právě nyní honí hlavou.
barevné papíry z bločku 
Pro všechny tyto chvíle, a ještě mnoho jiných, bývá zapotřebí mít po ruce tužku a kousek papíru. Jenže nejrůznější odtržky, kapesníčky a účtenky, na které si sem tam cosi poznamenáte, mají tendenci se ztrácet a vaše snaha je pak hned ta tam.
Proto je skvělé mít v domácnosti místo, k němuž když přijdete, máte vždy zaručeno, že se Vám odstane patřičně velkého a reprezentativního kousku papíru, na nějž si budete moci zapsat vše nutné.
samolepky na poznámky 
Lepítka nade vše
V nejlepším možném případě by takový kousek papíru měl být vybaven aparátem umožňujícím jeho umístění do míst, kde jej budete mít neustále na očích. Protože pokud jej užijete jako záložku do kuchařky nebo nově rozečtené knihy, jeho efekt nebude velký.

Stohovatelné bločky obsahující odtržky papíru ve shodné velikosti s možností užití nejrůznějších barevných odstínů, které se Vám nabízejí mívají právě ve své výbavě taktéž lepící proužek, díky němuž svůj vzkaz nebo poznámku umístíte přesně tam, kde si je přejete mít. Dokáže setrvat téměř na všech druzích povrchů.
Pokud však zvolíte variantu bez lepidla, ani tak neprohloupíte. Mohou Vám posloužit stejně dobře, jen je nesmíte zapomenout vložit do peněženky, zachytit magnetem na lednici či vložit na jin=é příhodné místo, kde Vám ve chvíli potřeby přijdou na oči, a tudíž i na mysl.

Nepostradatelní pomocníci do pracovny
3.7 (73.33%)6