Vyznáte se v internetových trendech?

Žene se to jako nezastavitelná lavina. Všechny mladé generace po celé zeměkouli spojuje internet. Zábava, které se tam nahrne nepředstavitelné množství, denně pobaví, rozesměje, rozpláče či donutí k zamyšlení, je vytvářena hlavně pro mladší. Novodobá zábava, jejíž druh lze sdílet s kýmkoliv na světě.

na internetu jako doma
Parodování projevů politiků aneb vytvořte si nový remix

Je toho opravdu nespočet, co společnost pobaví a je schopna zesměšnit. Co si takhle poslechnout remix Trumpových výroků v rytmu vánoční koledy? Nebo propadnete šílenství „dřepujících“ Slovanů v teplákové soupravě? Sednete si tzv. na bobek, paty pořádně k sobě a na zem, slunečnicová semínka nebo kompot od babičky do ruky, stylové Adidas oblečení a třeba se potkáme pod koněm!


Zkratky, zkratky, zkratky

Všechno rychle a úderně. Text a samotné sdělení musí být co nejkratší, nejstručnější a nejjasnější. Kdo by se s tím přece dnes, v uspěchané době, zabýval? Dlouhé zprávy ztrácí význam. A takové vyjádření smíchu? Mezi mladými je citoslovce „hahaha“ tak trochu trapné. Mezinárodně využívaná zkratka „LOL“, v překladu hodně jsem se nasmál, je klíčem k úspěchu, kdy jednoznačně zapadnete do party svých vrstevníků.  
barevné kravaty
Takže je čistě na vás, jak přistoupíte k virtuální konverzaci. Buďte na pozoru, aby vaše psané slovo neevokovalo jiný význam, než máte na mysli. Z takových nedorozumění se stávají nemilé rozepře a dohady. Při osobním setkání je komunikace na úplně jiné úrovni. Zkuste chvilku omezit mobilní telefon, počítač a internet, aspoň na půl hodiny denně. Zaběhejte si v parku. Vyvenčete psa. Zajděte ven s kamarády. Takové chvíle vám utvářejí vzpomínky. A ty jsou nepochybně vzácné. Internet není váš život, ve svém prapůvodu nesouvisel se sociálními sítěmi či komunikací po internetu. Tak se chvilku odpoutejte od virtuálního světa, bude vám mnohem lépe.

Vyznáte se v internetových trendech?
3.7 (73.33%)3