Zajímavá fakta, která překvapí


Statistiky milování, téma, po kterém ženy i muži všeho věku prahnou již celá léta. Každou chvíli někdo hledá na internetu pikantnosti ze sexuálního života. Zajímáme se o různé polohy, ale také jsme zvědaví na všechny ankety, které se této části našeho života týkají. Námi poskytnuté informace vyplývají z nedávno provedené ankety, která získávala podklady na světové úrovni. Jak je to tedy s hlavními body našeho sexuálního života?

sexy žena

Mnoho z žen to ani netuší

Začneme trochu volněji. Můžeme si říct, že během svého sexuálního života vystřídají ženy v průměru 4,4 partnerů. U mužů https://is.muni.cz/th/405462/pravf_m/Vliv_umrti_spolecnika_na_podil_spolecnosti_s_rucenim_omezenym.pdf je to prakticky 3x více jedná se totiž o počet 11,6 partnerek. Zajímavé je, že pro všechny věkové kategorie platí, že 34% žen pozná ve svém životě jenom jednoho jediného partnera. Jste zvědaví, jak je to z druhé strany? Možná vás zklameme, u mužů toto číslo tvoří jenom 16 %. Oproti tomu 5% žen a 21% mužů poznalo více než 15 sexuálních partnerů ve svém životě https://www.menox45.cz/statistiky-milovani.php.

Pravdivá čísla lásky

1.       Jak je to s orgasmem u žen? Bohužel v této kategorii si ženy nevedou moc dobře, protože jenom každá třetí žena prožije opravdu skutečný orgasmus. Ostatní je spíše forma předstírání. Uvádí se také, že nejméně jeden z partnerů vždy předstírá orgasmus. Nejhorší případ, jaký může nastat, že budou předstírat oba! Ten se občas také stává!

2.       Přejdeme na pohlavní styk. Jak dlouhou dobu trvá? Pouhé 3% pohlavních styků trvají více jak hodinu. 8% pohlavních styků trvá mezi 30 minutami a jednou hodinou. 43% pohlavních styků trvá mezi 15 a 30 minutami, 31% pohlavních styků trvá mezi 5 a 15 minutami, 15% méně než 5 minut. Uvedený čas samozřejmě zahrnuje kompletní pohlavní styk včetně hlazení a předehry.

3.       Proniknutí penisu do vagíny se odborně nazývá penetrace. Doba této penetrace se pohybuje od 5 do 15 minut. Každý třetí muž přitom trpí předčasnou ejakulací. To znamená, že ejakuluje své sperma už do dvou minut od proniknutí. U některých případů je to opravdu závažné a muži ejakulují téměř okamžitě!

focení

4.       20% žen a 53% mužů se často dívá na pornografické filmy.
5.       60% žen a 92% mužů praktikovalo masturbaci v posledních 12 měsících.
6.       15% mužů i žen používá sexuální hračky při pohlavním styku. 11% se baví různými hrami, kde je jeden z partnerů svazován.
7.       Každá třetí žena upřednostňuje milování ve tmě.
8.       Nevěra. Často zásadní otázka, takže jak je to s nevěrou? 24% žen a 34% mužů je nevěrných.
9.       85% sexuální partnerů praktikuje cunnilingus, což znamená orální dráždění ženských pohlavních orgánů.
10.   80% sexuálních partnerů praktikuje felaci, což znamená orální stimulaci mužského pohlavního údu. U těchto posledních dvou praktik platí, že vyšší podíl je u mladých lidí.

11.   37% žen a 45% mužů už vyzkoušelo anální sex.
12.   40% mužů trápí permanentní nebo občasné problémy s erekcí. Na to navazují problémy s částečnou nebo totální neschopností, ztrátou chuti na sex a problémy s libidem. Údaje jsou uváděny v průměru. Samozřejmě, že toto číslo je daleko nižší před čtyřicátým rokem života, zatímco mnohem vyšší je po dosáhnutí padesáti let.
13.   Pouze 1% žen a 7% mužů provádí skupinový sex.
14.   Více než 40% žen trápí ženská sexuální dysfunkce – Ž.S.D.